neljapäev, 15. september 2011

Kassiseloom


See the kitten on the wall,
sporting with the leaves that fall.
Withered leaves - one - two and three
from the lofty elder tree.
Though the calm and frosty air,
of this morning bright and fair.


Te ei oskaks eales arvata, KUI väga ma igatsen endale kassi. Kõige suurem igatsus. Igatsen kassipoega, kes ootab mind koju ning mina teda endaga aega viitma. Olen märganud, et minus on viimasel hoolitsuse ülejäägid. Reigo on ju iseseisev!, askeldab omaette päris palju ega taha, et ma temaga kogu aeg ninnunännutaks. Kinkige mulle õpetajate päeval kassipoeg, Mjäu!

Liisi päevitab Inglismaal ning mina loen, kõrvu kostumas statsionaarne vihm ning tuul. Kui õiglane? Mulle meeldib vihm, see loob turvatunde, aga.. mitu ööpäeva järjest on ikka natuke palju. Mo viimased päevad on täis lastekirjandust ning kooliasjadega tegelemist. Veidike mahub mo hetkedesse Reigot ning armsaks saanud rühmakaaslasi. See on nii veider, et olnud aasta juba koos oma rühmakaaslastega samades loengutes olnud, avastan ikka ja jälle armsaid ning kihvte inimesi, esirinnas Merlini, Piia ja Mairiga. Enamik/Kõik mo rühmakaaslased on südamlikud, positiivsed ja naerusuised. Nii hea on õppida koos sarnaste huvidega inimestega, üksmeel on pea kõiges. Väga nunnu on tunda koridoris emaga telefonis rääkides ühtäkki enda silmadel sooje käsi, ootamas, et ära arvaksin, kellele need kuuluvad. Piia on see, kes nakatab ülima rõõmsameelsusega ning Merlin, kes ei saa eksisteerida ilma liiteta Naerusuine.
Reigo on mul ka armas, näitab koleda vihma korral hommikuti nunnusid videosid Youtube`st, viimatiseks osutus imearmas siilipoeg - need kõrvad ja naba! Nunnumeeter põhjas!
Esmaspäeval käisin Mirksi üle hulga aja hoidmas ning mind tabas positiivne üllatus. Mirks siiski vaatamata alatisele emmehädale, nautis ka minuga koos olemist. Kallistas ning musitas pea kogu aeg. Kiikusime ja naersime, jooksime ning paitasime. Nalja sai temaga palju! Mis Mirksi hoidmise juures peale Mirksi meeletu armsuse on hea, on see, et tunnen end tema ema seltsis vabalt. Jane on väga intelligentne, isepäine ning omas võtmes kassilikult armas! Nii äge on teda näha jutustamas Mirksi taaskordsetest seiklustest, tegemistest. Emotsioon on võrratu! Mirksi ema on üks neist inimestest, keda tõesti väga imetlen, kellelt mul on nii palju õppida ning kelle kõrval tunnen, et oi kui palju ma ei tea või et kas üldse midagi tean!
Elu jookseb viimasel ajal vihmasusele vaatamata kiiresti ning nädal möödub nädala järel. Homme tuleb ema linna ning siis saab nalja. Koju tõttan kaa see nädalavahetus! Ai, vaene ema lemmik Pammi, ta saab kogu selle mo tulevasele kassipojale mõeldud hoolitsuse ja helluse nüüd endale!

Ps! Armsad olete! :*

7 kommentaari:

 1. Aga jääääääääänest ei tahagi enam? :D

  Sa oled ikka nii nunnu, ja positiivne, isegi, kui kõik hästi pole! Mina imetlen sind!

  VastaKustuta
 2. Sina oled veel kordades imetlusväärsem ning nunnu!(L) Jäänest ka, aga.. kass vast reaalsem:$

  VastaKustuta
 3. Tere Kairi :)! Mulle väga meeldib Su blogikujundus ja tore on lugeda, et Sul läheb hästi (kui nüüd välja arvata 1. kommentaari märkus, millest mina aga aru ei saa, kuna pole Su tegemistega päris pikalt kuris olnud, ehk annad andeks?)Aga kas Sa millalgi Tartusse ka satud :)?

  VastaKustuta
 4. Nii armas, et kommenteerisid! Ma tahaksin väga jänest, aga nendega on väga palju kulutusi ning nad ei sotsialiseeru.. Kassi on ehk lootust lähi aastastel saada enda lemmikuks!:)

  VastaKustuta
 5. Hei, Kairi, tead, mulle pakuti üks päev kassipoega, kuid ma ei saaks teda endale rohkem kui ühel põhjusel võtta. Kas sa tahaksid ehk ise talle kodu anda?

  VastaKustuta
 6. Unustasin lingi lisada piltidest: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.256386681062103.68878.100000723199898

  VastaKustuta
 7. Piret, So kommentaari ja tolle kassi pilte näinud, helistasin korteri omanikule ja ta ei lubanud kassi võtta :( :( Loodan, et järgmine aasta elan korteris, kus võin!

  VastaKustuta