esmaspäev, 25. aprill 2011

Sillatised


♠Jah, elada ebakindlalt, kuid kõhklemise krambita, julgeda alati valida, otsustada, jääda iseendaks. Kuidas tunnetada iga hetk elu täiust, et poleks tühje päevi, talveund, tuimust? Et oleks rakendatud kõik – hing, keha ja intellekt. Et ta elaks praegu, tegelikult, täna – mitte mingis umbmäärases umbunud ootuses, kujutelus.

"A"-d annavad eduelamuse. Tõestuse, et andsin oma parima erialas, mille olen valinud.
Sain pihta, et suurimaks sillaks teiste inimestega ongi oskus silda luua. Kompida, katsetada õrnalt piire ning leida too ühisosa, mis teil kahel on. Pisipedasse saamisel mängis olulist rolli "Siberi-sild", kattuv mälestus vastuvõtueksami läbiviijaga. Õpinguid on soodustanud aga mitmed teised sillad, "Sõnas on vägi", Kairid-Kaired, sarnane elumuster.
Uskumatu küll, kuid just suhtlemine ning esmamulje on need, mis määravad So hinde, So haridustee künklikkuse.
Haridusmaastik on see, kuhu kuulub mo tee.

Tänane päev oli emotsioone täis vast paljudele. Mulle kaa. Öine rahutus, hommikune pinge ning selle langus, päevane tundepuhang. Ma ei oska ENDISELT enda äkkemotsioone vaos hoida. Ikka ja jälle plahvatan ning seejärel alles hakkan mõtlema. Kas palun, keegi kingiks mulle vähemalt 100g kannatlikkust, kilo mõistvust? Vajaksin neid koostisosi väga! Igatsen maale, mätaste kaissu. Igatsen kassi endale, ka kaissu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar