esmaspäev, 20. detsember 2010

JA
Jumaldan ja Armastan!
Tiina poolt fikseeritud olek "roosamannasus" on endiselt mõjuvõimul, ei ole teda kukutanud koolitööd, argipäev ega ka üha rohkem koos olemine.
Ikka saan lummatud kui vaatan talle silma, näen ta näos emotsioone, kui mind vaatab. Mina, kes ma kuus vähemalt paar korda tuba ringi tõstan, on nüüdseks 7 kuud kestnud emotsioon, tundmus midagi ääretult imelist ja muinasjutulist. Minu/meie muinasloo kurjaks võõrasemaks, hundiks, nõiaks on mo kartus, et iga hea ( ja antud juhul mõõtmatult hea) saab kord otsa. Paranoiatsen pisiasjus.
Ja tema.. too Nuff-Nuff, surmaunest äratav prints, jahimees, ei väsi kordamast, et ta jääb, ta armastab ja hoolib!
Tema sagedased tõestused kaotavad vähehaaval paranoia, raiuvad maha küsimuste rägastiku ning julgustavad uskuma meisse, meie loosse, tema/meie jäävusesse.
Ta on mo lootus, usk ja armastus! Too pool tammest, mis mind tuultes-tormides püsti hoiab!


Väljavõte 31.oktoobri 2009.aasta märkmikust:
Järgmist aastat ootan ka seetõttu, et siis ehk tekib võimalus Reigot rohkem tundma õppida. Ta on senistest meestuttavatest üks tähelepanuköitvamatest ja erilisematest. Mulle teeks au teda paremini teada ja senisest kordi enam läbikäia.

Ta pelgalt ei sümpatiseeri ning ei köida tähelepanu! Ta on too kõik, mida head võib inimhing tunda saada!;*

1 kommentaar:

  1. Tuttavad tunded. Tunnen samuti ikka veel seda õndsat tunnet ja see kohe mitte ei taha väheneda, vaid hoopis suureneb päev-päevalt. Arvan, et te olete perfektne kooslus - ideaalsus.

    VastaKustuta