esmaspäev, 22. november 2010

5 ingli jälgedes


Arvatavasti ei tule kellegile, kes seda blogi loeb üllatuseks, et olen ebausklik. Usun kaitseinglitesse, omal moel päkapikkudesse ja jõuluvanasse, mõnel määral haldjatesse ning kõiksugu õnne ja ebaõnne juhtumitesse.
Viis päeva tagasi võtsin Sirlelt vastu viis inglit, kes kõik mo ümbrikusse poetatud soovid täitsid. Tõsi küll, mo soovid ei olnud utoopiad, ent viie päeva eelolevates päevades üsna imeaspektid. Nädalavahetusel sain olla Reigoga palju koos, olin õnnelik ja harmooniline ning mo lähedastel läks hästi. Kõik see ongi minu jaoks õnn. Tajun ta kohalolekut (:
Tänane päev möödus kibekiirelt, Reigo hommikune külastus, armas vestlus Maarjaga, kokkamine eelolevateks kiireteks päevadeks, ülenädalane suurpuhastus, muinasjutuline jalutuskäik lumes, kunagise parima sõbra juhuslik trehvamine bussis ning tunnikesed Maarja-Mirelliga, kellega oli täna erakordselt vahva! Ta itsitas sedakorda eriti tihti. Vaatasime koos pildiraamatuid ning sasisime kassi, kõdistasime ja itsitasime!
Pärast Nõmmel olemist, kohtasin Rajal oma teist poolt ning andsin üle tema enneaegse sünnipäevakingi, mulgimustris kindad! (L)
Teeõhtu iseenda seltsis ja peatne inglite saatmine! (;

1 kommentaar:

  1. Kui jätta mainimata imaearmas sisu ja rääkida vaid stiilist, siis no tegelikult ka, tüdruk, hakka raamatut kirjutama! Ma igatahes loeksin küll suure huviga:)
    Aga kallis oled!
    Seda ka,et kui 3dets Tln Teeviidale tulen, kas saan so`ga arvestada?:)

    VastaKustuta