teisipäev, 2. veebruar 2010

argipäeva sümfoonia

Hommik algas toredalt, unustasin projekti asjad ühikasse. Mariliis transportis abivalmilt mind. Keema oli lootusetult mittemidagiütlev. Kas viga on ainult minus?
Kolmanda tunni ajal andsime Elisabetiga 5b-le projektitunni toitumisest, ent sellegi
algus ei möödunud viperusteta. 10min enne tunnialgust, helistas Elisabet, et tegi avarii. Niisiis mul tuli tunni ise algust teha e-ainetega. Klass võttis mind omaks, ehkki vuristasin ning puterdasin omajagu, tundsin, et valdan teemat ja pabistamiseks pole põhjust. Kui Elisabet saabus, tegi ta laitmatu ettekande. Nii õpetaja kui klass oli meie esinemisega rahul. Maidu Varikust oli vaid veidi kahju, raiskasime tema kallist aega.. aga... naeratada ta siiski söandas, nagu ikka! Ja nagu tagasidest selgus, said õpilased palju uut teada ning nii mõnigi fakt jäi meelde. Pärast ühiskonda käisime Tiinaga Kessu kohvikus lõunat söömas ja seejärel seadsime sammud Linnateatrisse, meie tublidele etlejatele kaasa elama. Võin käsi südamel öelda, et nad olid väga head, iga üks isemoodi, kuid siiski, toredad ja head! Kristjan korraks pani võpatama, aga see selleks. Õhtu sisustasin lavaširullide tegemise, nussasaia söömise,"H&A", jalutuskäiguga kooli, toredate msn-vestluste ning mõtete genereerimise ja suunamisega.
Õppisin, et lähedal olija võib olla tegelikult väga kauge distantsiline, samas kui keegi kauge on südamesse pesa ehitanud: M, L, R.
Kuid.. kuid.. ka nii-öelda lähedased-lähedased pääsukesed laulavad viise mo hingele ning poolehoiule. T-time enjoying.
Heneki kirjanditest leiab palju mõtisklemiseks!
Vahva, et J taas kodutee leidis!
Elu on tegelikult ikkagi pisike neljaleheline ristikhein, mille erilisust avastanud, võib hakata tõeliselt selle väärtust tundma!

2 kommentaari:

  1. Igasse päeva peaks kuuluma ka Tartu Ülikooli teaduskooli lehe külastamine, et uurida, kas uurimistöö kohta on uudiseid:)

    VastaKustuta
  2. Märkamatult too käik ongi mo argipäeva end asetanud!(A)

    VastaKustuta