kolmapäev, 18. november 2009

tacksamhetSain matemaatika kontrolltöö miskimoodi tehtud, ent ei julgenud kauemaks kooli jääda. Enesetunne oli väga kehv. Triin (J) pakkus, et ta võib mind ühikasse ära viia ja kinkis mulle šokolaadi selle eest, et olin teda ajaloos aidanud.. Kui ta seda ütles.. muutusin taas emotsionaalseks. Tahtsin ju vaid, et tal oleks lihtsam ning ta hindas väga mo pisukest abi. Usun tõesti, et mu varbadki punastasid..
Teel ühikasse keskutelesime koolist ja tema pisipojast Rometist. Triin on nagu Eve, särab alati, muudab klassi rõõmsamaks ja heatujulisemaks!
Maarja on mo saatusekaaslane, samuti (isegi varem) haige. Temagi, väike paharett, pani mind punastama, luuleridadega orkutis...:$


Siit küsimus, MILLEGA olen ära teeninud nii heade&armsate inimeste poolehoiu?:$

1 kommentaar:

  1. Oma olemasoluga - nii toetava ja armsa ja hoolitsevaga. Inimesed, keda ligi tõmbad on sinule sarnased. Sa näed rohkem seda, kuidas teised sind mõjutavad, aga enda head mõju alahindad või ei näe selgesti. Seega, palju rõõmsameelsuse porgandeid sulle, et su lahked ja uudistavad silmad näeksid päiksekiiri, millega särad maailmale vastu! ;)

    VastaKustuta